Tom: sex mit fans!!!

25. dubna 2007 v 11:59 |  Neuigkeit/Novinky

Doteď byl kolem tohohle tématu mlčenlivý . Jeho heslo vždycky znělo : Gentleman si to užívá a mlčí o tom . V Bravu Tom poprvé odhaluje, co se u Tokio Hotel opravdu stalo .

Mají toho hodně společného a přesto jsou tak jiní ! Minulý týden zpěvák Tokio Hotel Bill (17) překvapil každého v Bravu se svými slovy kolem lásky a citu : " Nebyl jsem zamilovaný dva roky a někdy se cítím být tak sám." Nyní i jeho dvojče každého překvapilo se svými osobními zážitky ! Slavný kytarista ukazuje v exklusivním interview pro Bravu, že nežije tak nevinně . Stane se, že má někdy dívku na jednu noc ! A byl dokonce i s fanynkou (no co je na tom hrozného . fanynka je taky holka jako každá jiná) ! Trochu bližší pohled od zákulisí . Co se opravdu stalo u Tokio Hotel ?! Pro Bravo Tom konečně odhaluje svoje tajemství o své noci s fanynkou !

Bravo: Sex s fanynkami - jak to tedy je ?

Tom: Může se to stát ! Některé naše fanynky jsou opravdu sladký . Proč bych je měl ignorovat? (smích)Bravo: Aha! Měl jsi nějaký zajímavý zážitek s fanynkou ?

Tom: Byla taková situace během loňského Schrei-tour. Po koncertě jsme jeli přímo do hotelu našim tourbusem, před hotelem na nás stále čekaly fanynky . Dávali jsme autogramy asi třicet minut, potom jsem chtěl opravdu jít do postele a spát .

Bravo: Fakt ?

Tom: Vyjel jsem nahoru výtahem . Na chodbě do mého pokoje byla holka . Když jsem k ní přišel, opravdu se na mě nádherně usmála . Usmál jsem se na ni taky a vešel jsem do svojeho pokoje.

Bravo: Takže se nic nestalo?

Tom: Stalo ! (smích) O pár minut později zaklepala znova na dveře . Zrovna jsem si připravoval koupel a zapnul televizi . Potom prostě zničehonic tam byla zase na chodbě a znova se na mě krásně usmála. Nejdřív jsem se ji zeptal, co se děje. Řekla mi jenom, že se mnou opravdu chtěla být a šibalsky se na mě usmála. Tak jsem řekl : "No dobře , budeme spolu v mém pokoji ..." Potom se na mě opravdu totálně krásně usmála. Pustil jsem ji prostě dovnitř. Po koncertě jsem vždycky trochu emocionálně naladěný a nejsem úplně zodpovědný (usmívá se) ! Pár sekund potom jsem si uvědomil, že možná nebyl tak dobrý nápad pustit cizí holku do mého pokoje . Ale už byla vevnitř - nemohl jsem ji už vyhodit(šklebí se).

Bravo: A potom jsi prostě šel do vany ?

Tom: Ne ! Vypnul jsem vodu a přinesl nám nějaký pití z minibaru . Závěsy jsou vždycky zatažené v mém pokoji a také mám - " Nerušit " - na dveřích, i když jsem víc než jeden den na hotelu . Nemám rád, když prostě někdo jenom tak přijde doplnit minibar nebo tak něco . Oops, trochu odbočuju ...

Bravo: Vysvětli co se dělo pak .

Tom: Jenom jsme seděli na posteli a smáli se jeden na druhého (ooo velice žhavé :-D). Chvílemi se podívala na televizi, ale jinak nic neřekla . Tak jsem ji řekl: "Pro někoho, kdo se mnou chce být jsi docela tichá." (nooo muj příklad . Taky věčně tichá jako hrobka :-D) To se na mě usmála a přiblížila se ke mě. No a potom šli všechny obavy a překážky pryč.

Bravo: A jaké to bylo ?

Tom: Bylo to skvělý ! Věřím, že jsme oba měli velmi dobrou noc . Samozřejmě, nebudu zveřejňovat detaily. Ale bylo jí 17 a brzy 18. (takže na starší jo ? :o))

Bravo: Slavili jste nějak její narozeniny ?

Tom: Ne (smích)! Její narozeniny byly jenom o pár dnů dýl. Ale bylo by to docela milé .

Bravo: Co se stalo po sexu ?

Tom: Po tom jsme byli hodně hladoví a tak jsem zavolal hotelovou službu . Bylo blbý, že bylo po jedenácté hodině večer a měli pouze noční menu . Ale já jsem opravdu chtěl něco, co je na denním menu . Zeptal jsem se jí, jestli by chtěla taky, protože je to moje oblíbené. Tak jsem to řekl hotelové službě a po deseti minutách jsem ho nakonec přemluvil . Jen o pár minut později jsme jedli těstoviny s rajčaty a smetanovou omáčkou a sýrem .

Bravo: Viděl jsi ji vícekrát než jenom jednu noc?

Tom: Ne, i když to bylo velmi pěkné, zkončilo to jednou nocí . Řekl jsem si jí o telefonní číslo a dala mi ho. Usmála se a řekla mi, že jí stejně nezavolám, a že to ani nečeká a k tomu jsem nic ani říct nemohl . Naříkala to naštvaně naštvaně, ale zněla sladce .

Bravo: A zavolal jsi jí ?

Tom: Ne, ještě ne .

Bravo: Měl bys jí možná zavolat při dalším turné?

Tom: Možná, ale nikdy nevíte, co se stane na příštím turné, že ? Normálně tyhle věci neplánuju . Když se tohle prostě stane, je to mnohem hezčí ! Miluji prostě to jaký jsem . Bill je úplně jiný v těhle věcech, čeká na svoji opravdovou lásku a prostě neuznává, že já mám tyhle vztahy na jednu noc za velmi emocionální a příjemné , bez ohledu na to, jestli se to stane spontánně nebo ne . Kdybych tohle řekl Billovi, klidně by mě i zastřelil (směje se) - ale samozřejmě, že tohle jsem mu nikdy neřekl . Máme spoustu jiných věcí, na kterých se zase shodneme.(VYTÁHNE JAZYK)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.